Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

(Č)VUŤák/VŠEčkař pro marketing

Technicky a ekonomicky vzdělaní lidé si zaslouží více.

Více než jen kvazi-byrokratickou pozici v nějaké korporaci, která sice využije Vaše analytické schopnosti, ale zabije Vaši kreativitu nabubřelými procesy.

Průmyslováci a stavaři, technici i matfyzáci, ekonomové a elektrikáři, máme pro Vás výzvu.

Teď Vás možná budu šokovat.

Nejpodceňovanější pozicí z pohledu chytrých lidí je marketing. Klasická představa, že dívka či hoch sedící za tabletem „honí“ lajky a srká sójové latté.

Takto se férový ani inteligentní marketing nedělá.

Výjimečně dobrý marketing je ryze technická věc. Vyžaduje chytrou analýzu, nekompromisní Excel a inženýrskou preciznost.

Tak jej dělá možná 5 % nejlepších marketérů v zemi. A věřte, toto jsou velmi často techničtí lidé, ne humanitní kreativci.

20200702_125703DSC_6734_JL

Co uděláme s Vaším životem?

 • Naučíme Vás přemýšlet nad strategií byznysu.
 • Naučíme Vás poznat dobrou firmu od špatné a chytrou taktiku od hloupé.
 • Poskytneme Vám nejlepší dostupné vzdělání, které je v České republice a na Slovensku k dispozici, pokud se chcete stát specialistou na výkonnostní internetovou reklamu a její algoritmickou podstatu. A ještě Vám za to zaplatíme.
 • Umožníme Vám pracovat s jedněmi z nejšikovnějších a nejchytřejších marketingových specialistů a vývojářů v ČR.
 • Budeme Vás mentorovat. Protože v Iniziu se roste. Platem, expertízou i lidsky. „Buď rostete nebo umíráte.“, jak říká jeden drsný citát.
 • Nábor nekončí podpisem pracovní smlouvy. Mnoho skutečností odhalí až první týdny skutečné práce a personalista v Iniziu tedy pracuje s nováčky a průběžně je testuje a vyhodnocuje jejich výsledky.
 • Náš náborový proces se každý měsíc vyvíjí, protože si uvědomujeme, že mít skvělé kolegy je nejsilnější konkurenční výhoda naší firmy. Abychom si ji udrželi, budeme potřebovat, abyste nám tento systém pomáhali zdokonalovat. S vědomím, že inspirací nám musí být ti nejlepší na světě anebo náš vlastní úsudek.
 • Budete mít co dělat. Každý měsíc nás poptává až 250 potenciálních zákazníků, ze kterých si vybíráme, pro koho budeme pracovat.
 • Dobře Vás zaplatíme. První měsíc v rámci zaškolení 35 000 Kč, hned po uplynutí prvního čtvrtletí základní odměnu 40 000 Kč + odměny za výsledky Vašich projektů. Průměrná mzda na této pozici po 1 roce přesahuje 45,000 Kč, nadprůměrní se dostanou k 60,000 Kč.
 • Naučíme Vás, jak se dělá skutečně moderní a efektivní marketing na sociálních sítích a za užití PPC systémů a umělé inteligence.

 

Koho hledáme?

 • Skutečně chytré lidi.
 • Precizního člověka. To, co je pro většinu populace kvalitní standard je pro Vás šlendrián.
 • VŠ vzdělání není bezpodmínečně, ale je nepravděpodobné, že bez něj budete skutečně ten/ta, koho hledáme
 • Člověka, který má rád alespoň obyčejnou matematiku.
 • Pravdomluvného člověka. I malá lež je jen sprostá lež. A není pro ni omluva. Upřímnost i přímost je základem úspěšné organizace. Když lidé mluví pravdu, odpadají zbytečné konflikty, ve firmě se nemanipuluje a nepolitikaří. Když si máme vybrat špatné zprávy před milosrdnou lží, vybereme si pokaždé špatné zprávy.
 • Umíte anglicky. Většina nejcennějších informací je v angličtině a kdo umí anglicky, má oproti konkurenci náskok několik měsíců nebo dokonce let.

Co nabízíme?

 • Hands-on přístup od celého vedení firmy. Všichni manažeři Inizia si uvědomují extrémní důležitost Vaší pozice.
  Vyrostete intelektuálně, lidsky a budete mít vyšší plat než 90 % populace ve vašem věku.
 • Opravdu tvrdou práci, ale ne na úkor rodiny, víkendů a zdraví. Když člověk pracuje pečlivě a chytře, tak se za 8 hodin denně dá zvládnou opravdu hodně.

(Č)VUŤák/VŠEčkař pro marketing

(Č)VUŤák/VŠEčkař pro marketing

Žádný postování příspěvků, lajky nebo "ingejžment". Tahle marketingová pozice je o číslech a statistice!

Mám zájem o pozici

Ahoj, já jsem Standa Holý a vedu již několik let v Iniziu tým digitálního marketingu. Pojď do toho se mnou a mými kolegy a kolegyněmi. 

Na mě a moje spolupracovníky se můžeš obracet, když si s něčím nevíš rady nebo potřebuješ pomocnou ruku. Já se na tebe budu obracet, když přijde nová výzva nebo zakázka, kterou budu potřebovat přidělit zodpovědnému kolegovi.

standa-2.png

Líbí se Ti pozice? Napiš nám!

Vyplň formulář níže a my se ti do 24 hodin ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Tě zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic