Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Full-stack HR manažer

Full-stack HR personalista

Management jim často nevěnuje dost pozornosti. Leckdo si je zaměňuje s úředníky, kteří jen vyplňují tabulky a vedou rutinní pohovory.

Personalisté si zaslouží víc.

Protože každá skutečně úspěšná firma pochopila, že nábor a práce s lidmi je práce s absolutně nevyšší hodnotou. A to říkáme z pozice firmy, která vyvíjí software a pracuje s velmi vysokou marží a automatizuje procesy.

Přesto neexistuje cennější a hodnotnější práce než nábor. Je doslova o úspěchu a neúspěchu celé naší organizace, a proto mu přikládáme extrémní prioritu.

Z toho vyplývá, že hledáme výjimečného člověka. Protože lidé, kteří do firmy přijmeme, budou obrazem Vás – jakožto personality. 

20200702_125703DSC_6734_JL

Tohle uděláme s Vámi:

 • Naučíme Vás kompletní framework našeho náborového procesu, který nemá precedens v žádném vysokoškolském vzdělání ani MBA programem. Uděláme z vás HR manažera par excellence s přesahem do IT a marketingu.
 • Vzhledem k tomu, že skutečně dobré rozhodnutí o obsazení určité pozice může udělat náborář pouze při znalosti oboru, pro který vybírá nové kolegy, absolvujete nejprve několikaměsíční crash-course, ve kterém se stanete juniorním specialistou marketingu a datové analytiky. Z těchto dvou oborů se totiž destiluje prakticky jakákoliv pozice, kterou u nás na firmě obsazujeme.
 • Vyškolíme Vás na práci s analýzou IQ testů a osobnostních profilů. Naše metody jsou založeny na hlubokém porozumění elementárních principů psychologie v kombinaci s předpoklady jako jsou inteligence a integrita. Toto důsledně testujeme a personalita u nás se stává i psychologem, analytikem a detektorem lži zároveň.
 • Nábor nekončí podpisem pracovní smlouvy. Mnoho skutečností odhalí až první týdny skutečné práce a personalista v Iniziu tedy pracuje s nováčky a průběžně je testuje a vyhodnocuje jejich výsledky.
 • Náš náborový proces se každý měsíc vyvíjí, protože si uvědomujeme, že mít skvělé kolegy je nejsilnější konkurenční výhoda naší firmy. Abychom si ji udrželi, budeme potřebovat, abyste nám tento systém pomáhali zdokonalovat. S vědomím, že inspirací nám musí být ti nejlepší na světě a nebo náš vlastní úsudek.
 • Budete mít co dělat. Každý měsíc přijímáme až 10 nových kolegů a zkoumáme (částečně strojově) stovky životopisů.
 • Dobře Vás zaplatíme. První měsíc v rámci zaškolení 30,000 Kč, druhý až třetí měsíc v rámci rozšiřování Vaší expertízy 35,000 Kč a po uplynutí prvního čtvrtletí základní odměnu 40,000 Kč + odměny za výsledky náboru, které průměrně dosáhnout během prvního roku až 10-20,000 Kč měsíčně.
 • Naučíme Vás jak se dělá skutečně moderní a efektivní náborový marketing na sociálních sítích a za užití PPC systémů a umělé inteligence.

 

Koho hledáme?

 • Skutečně chytré lidi
 • Precizního člověka. To co je pro většinu populace kvalitní standard je pro Vás šlendrián.
 • VŠ vzdělání není bezpodmínečně, ale je nepravděpodobné, že bez něj budete skutečně ten/ta, koho hledáme
 • Člověka, který má rád matematiku.

 

Co nabízíme?

 • Hands-on přístup od celého vedení firmy. Všichni manažeři Inizia si uvědomují extrémní důležitost Vaší pozice.
 • Vyrostete intelektuálně, lidsky a budete mít vyšší plat než 90 % populace ve vašem věku.
 • Opravdu tvrdou práci, ale ne na úkor rodiny, víkendů a zdraví. Když člověk pracuje pečlivě a chytře, tak se za 8 hodin denně dá zvládnou opravdu hodně.

Full-stack HR manažer

Full-stack HR manažer

Personalista je jedním z pilířů každé větší firmy - přesto je jejich přínos často podceňován. My jsme si vědomí Tvého přínosu, a proto k Tobě budeme přistupovat tak, jak si zasloužíš.

Mám zájem o pozici

Ahoj,

já jsem Standa a jsem šéfem marketingu Inizia.

Do teď jsem dělal nábor a personalistiku mého oddělení sám a jsem za to rád. Práce je ale hodně a potřebuji nyní s managementem lidí pomoct.

 

Pokud tě personalistika zajímá a zároveň ji chceš dělat na TOP (i když trochu nevšední) úrovni, máš teď skvělou příležitost.

standa-2.png

Líbí se Ti pozice? Napiš nám!

Vyplň formulář níže a my se ti do 24 hodin ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Tě zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic